Alışveriş Sepeti

0 ürün - 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Tayrot Borusu 22 - 26mm (100 Adet)

336,30 TL ( Mt Fiyatı )

Stok Durumu: Stokta var

Özet Bilgi

PVC tayrod borusu, çelik ve ahşaptan yapılan kalıplarda, perde beton dökümlerinde tij rod millerini muhafaza etmek amacıyla kullanılır. Arzu edilen çap ve ölçülerde üretilebilmektedir. Perde ve kolon kalıplarında kullanılan saplamaların (tayrotların), beton ile temas etmesini engeller. Tie-rodların betondan kolayca çıkartılmasını ve arasındaki mesafelerin korunmasını sağlar. Standart olarak boyları 3 metredir.
Adet:

Maliyet Hesaplama Tablosu
Mt

Euro
TL
Dolar
İstanbul Depo
Ağırlık

Kronoswiss Osb Levha

Betonarme perde-kolon ve kiriş kalıplarının takviyelerinde kullanılan saplamaların beton dökümü sırasında betonla temas etmemesini, kalıptan kolay çıkartılmasını ve kalıplar arasındaki mesafenin bozulmamasını sağlayan borulardır.
Ham maddesi sert PVC'dir.

PVC tayrod borusu, çelik ve ahşaptan yapılan kalıplarda, perde beton dökümlerinde tij rod millerini muhafaza etmek amacıyla kullanılır. Arzu edilen çap ve ölçülerde üretilebilmektedir. Perde ve kolon kalıplarında kullanılan saplamaların (tayrotların), beton ile temas etmesini engeller. Tie-rodların betondan kolayca çıkartılmasını ve arasındaki mesafelerin korunmasını sağlar. Standart olarak boyları 3 metredir

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Bu ürüne kaç puan verirsiniz ?

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Bilgilendirme
Kalite
Fiyat

Bir yorum ekleyin

En Hayır
Boy 300cm
Kalınlık Hayır
Ürün Birimi Mt
Üretim Yeri Türkiye
Üretici Hayır
Teslimat Süresi 5 günde teslim
Yükleniyor...
Lütfen bekleyiniz...