Alışveriş Sepeti

1 ürün - 294,00 TL
Eklediğiniz Ürünler :
Sipariş Ara Toplamı : 294,00 TL
Ürün Karşılaştırma

Karşılaştırılacak ürün eklemediniz.

Çok Satanlar

Yorum Yazın

1.578,00 TL ( Adet Fiyatı )
1.712,00 TL ( Adet Fiyatı )

Yorum Yazın

1.439,70 TL ( Plaka Fiyatı )

Kronoswiss OSB Levha

Neden Kronoswiss OSB Levha Tavsiye Ediyoruz ?


- Kronoswiss OSB 3 levha ile inşa edilen çatılar OSB 2 ile yapılan çatılara göre daha uzun ömürlüdür.
- OSB 3 ani su kaçakları ve muhtemel nem, su buharı yoğunlaşmalarına karşı daha dayanıklıdır. Çatı kaplamalarında oluşabilecek deformasyon riski düşer çatı bağlantılarındaki güç kayıplarının önüne geçilir.
- EN 13986 normuna göre OSB 3 (9 - 11 mm kalınlık aralığında) yanabilen ancak, düşük seviyede duman çıkaran ve bölgesel yanık delikleri oluşturmayan alev dayanımı olan bir malzemedir.
- OSB 3 ün yangına dayanımı  OSB 2 ye göre daha yüksektir. OSB 2 (aynı kalınlıklarda) OSB 3' e göre daha yanıcı ve tutuşucu bir malzemedir.
- OSB 3 daha yüksek yoğunluğa sahiptir. Bu sebeple yoğunluk nispetinde daha uzun süre dayanım gösterir. Uzun ömürlüdür. Tadilat gereksinimlerini azaltarak sizlere büyük tasaruflar sağlar.
- OSB 3 düşük şişme, daralma ve uzama değerleri ile OSB 2 ye göre daha avantajlıdır.
- OSB 3 Avrupa Birliği inşaat kodu Eurocode 5 in şartlarına uygun bir malzeme olup, çatı ve dış duvar uygulamalarında dış bileşen olarak kullanılabilir.

Kronoswiss OSB Levha

 1. 221,20 TL ( Plaka Fiyatı )

  Başta yapıda ahşap kaplama gerektiren yerler olmak üzere, iç mekan inşaatlarında duvar panelleri, zemin panelleri ve konstrüksiyonlarda ayrıca döşemeli mobilya imalatlarının taşıyıcı konstrüksiyonlarında, Dekoratif malzeme olarak, Raf üretiminde, Nakliye için ambalaj üretiminde (likid nakliyesi hariç) kullanılır.

 2. 294,00 TL ( Plaka Fiyatı )

  Başta yapıda ahşap kaplama gerektiren yerler olmak üzere, iç mekan inşaatlarında duvar panelleri, zemin panelleri ve konstrüksiyonlarda ayrıca döşemeli mobilya imalatlarının taşıyıcı konstrüksiyonlarında, Dekoratif malzeme olarak, Raf üretiminde, Nakliye için ambalaj üretiminde (likid nakliyesi hariç) kullanılır.

 3. 308,00 TL ( Plaka Fiyatı )

  Kronoswiss OSB 3 (10mm), başta yapıda ahşap kaplama gerektiren yerler olmak üzere, iç mekan inşaatlarında duvar panelleri, zemin panelleri ve konstrüksiyonlarda ayrıca döşemeli mobilya imalatlarının taşıyıcı konstrüksiyonlarında, Dekoratif malzeme olarak, Raf üretiminde, Nakliye için ambalaj üretiminde (likid nakliyesi hariç) kullanılır.

 4. 329,00 TL ( Plaka Fiyatı )

  Kronoswiss OSB 3 (11mm), başta yapıda ahşap kaplama gerektiren yerler olmak üzere, iç mekan inşaatlarında duvar panelleri, zemin panelleri ve konstrüksiyonlarda ayrıca döşemeli mobilya imalatlarının taşıyıcı konstrüksiyonlarında, Dekoratif malzeme olarak, Raf üretiminde, Nakliye için ambalaj üretiminde (likid nakliyesi hariç) kullanılır.

 5. 448,00 TL ( Plaka Fiyatı )

  Kronoswiss OSB 3 (15mm), başta yapıda ahşap kaplama gerektiren yerler olmak üzere, iç mekan inşaatlarında duvar panelleri, zemin panelleri ve konstrüksiyonlarda ayrıca döşemeli mobilya imalatlarının taşıyıcı konstrüksiyonlarında, Dekoratif malzeme olarak, Raf üretiminde, Nakliye için ambalaj üretiminde (likid nakliyesi hariç) kullanılır.

 6. 548,80 TL ( Plaka Fiyatı )

  Kronoswiss OSB 3 (18mm), başta yapıda ahşap kaplama gerektiren yerler olmak üzere, iç mekan inşaatlarında duvar panelleri, zemin panelleri ve konstrüksiyonlarda ayrıca döşemeli mobilya imalatlarının taşıyıcı konstrüksiyonlarında, Dekoratif malzeme olarak, Raf üretiminde, Nakliye için ambalaj üretiminde (likid nakliyesi hariç) kullanılır.

 7. 511,00 TL ( Plaka Fiyatı )

  Kronoswiss OSB 3 (22mm), başta yapıda ahşap kaplama gerektiren yerler olmak üzere, iç mekan inşaatlarında duvar panelleri, zemin panelleri ve konstrüksiyonlarda ayrıca döşemeli mobilya imalatlarının taşıyıcı konstrüksiyonlarında, Dekoratif malzeme olarak, Raf üretiminde, Nakliye için ambalaj üretiminde (likid nakliyesi hariç) kullanılır.

Kronoswiss OSB Levha

Minimal Price: TL 221,20 221.2

Yükleniyor...
Lütfen bekleyiniz...