Alışveriş Sepeti

0 ürün - 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Simproof H ( Yatay Uygulama ) - Bitümlü Su Yalıtım Örtüsü 3mm

686,48 TL ( Rulo Fiyatı )

Stok Durumu: Stokta var

Özet Bilgi

SİM proof, SBS ile modifiye edilmiş bitüm su yalıtım membranıdır. Onaylanmış kör yan / altına döşeme su yalıtım montajlarında. SİM proof Elastomerik stiren-bütadien-stiren özel bir formülasyonundan oluşur (SBS) polimer modifiyeli bitüm içerir.
Adet:

Maliyet Hesaplama Tablosu
Rulo

Euro
TL
Dolar
İstanbul Depo
Ağırlık

Ses Yalıtımı

SIM PROOF ile Bir Adım Öndesiniz! SBS modifiyeli bitüm membranın üst yüzü özel kumla kaplıdır. Beton kür yapmaya başladığında, özel formüllü yüzey, hidrotasyon ısısı ile hafifce yumuşar. Bu da membranın betonla kaynaşmasını sağlar. Tepkime sonucunda hava ve su geçişleri önlenmiş olur. Türkiye’de ve yurtdışında sayısız referansı bulunan, SİM proof sistemi, derin temellerde ve tek yüz perdelerde güvenirliğini kanıtlamış. Sayısız projede düşünülmeden tercih edilmiştir.

SİM proof sisteminin üzerine koruma betonu atılmaması, hem zaman hem de maliyet açısından sistemi bir adım daha öne çıkartır. SİM proof sistemi aynı zamanda koruma betonu dökülemeyen eğimli yüzeyler için ideal bir çözümdür.

SBS BİTÜMLÜ SU GEÇİRMEZ MEMBRAN

Yüzme Havuzu vb banyo zemin, çatı su geçirmez, Bodrum, yeraltı yalıtımlarında, yaygın olarak kullanılabilir.

SİM PROOF DÜŞEY

Sistemi oluşturan elemanlardan SİM proof, modifiye bitüm teknolojisinin en gelişmiş tekniklerini kendinden yapışkanlı elastomerik SBS modifiye bitümüyle ve her türlü çekme ve yırtılmaya karşı çok yüksek dayanımı olan özel keçesiyle birleştirdiği için en zorlu koşullarda kolaylıkla uygulanabilmektedir.

SİM proof’ un özel mineral kaplı üst yüzeyi taze betona mükemmel aderans sağlayarak statik perde betonu ile membran arasında su geçirimsizliğini sağlar.

SİM PROOF YATAY

Sistemin temel tabanında (radye altında) kullanılan birinci kat membranı SİM proof, SBS katkılı elastomerik modifiye bitüm- lü, yüksek mukavemetli özel polyester keçe taşıyıcılı, şalümo ile yapıştırılan ve üst yüzeyi ikinci kat membran SİM proof’ a mükemmel aderans sağlayan üstün vasıflı bir membrandır.

AÇIKLAMALAR

Sistemi oluşturan elemanlardan SİM proof, modifiye bitüm teknolojisinin en gelişmiş tekniklerini kendinden yapışkanlı elastomerik SBS modifiye bitümüyle ve her türlü çekme ve yırtılmaya karşı çok yüksek dayanımı olan özel keçesiyle birleştirdiği için en zorlu koşullarda kolaylıkla uygulanabilmektedir. SİM proof’ nin özel mineral kaplı üst yüzeyi taze betona mükemmel aderans sağlayarak statik perde betonu ile membran arasında su geçirimsizliğini sağlar.

ÖZELLİKLERİ

SİM proof, SBS ile modifiye edilmiş bitüm su yalıtım membranıdır. Onaylanmış kör yan / altına döşeme su yalıtım montajlarında. SİM proof Elastomerik stiren-bütadien-stiren özel bir formülasyonundan oluşur (SBS) polimer modifiyeli bitüm içerir.DEPOLAMA

Simproof membranı temiz ve kuru bir yerde saklayın ayrıca dış ortamlar dan korumak için gerekirse örtün. Aşırı soğuk, ısı değişimi yüksek çoğrafy- larda veya nem gibi çevresel faktörlerin olduğu yerlerde membranlarınızı kapalı yerde depolayın. Taşıma ve uygulama esnasında değişen çevresel koşullarına karşı SİM proof ürününü belirtilen talimatlarda uygulamasını gerçekleştirin. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

UYGULAMA

Uygulamadan önce, SİM proof ’u açın ve malzemenin kendini açması için bir süre bekleyin. Ek olarak SİM proof Su Yalıtım kılavuzuna bakınız.

Simproof

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Müşteri Yorumları

1 Ürün

sayfa başı
koruma betonu dökülemeyen eğimli yüzeyler için ideal bir çözüm simproof Yorumlayan : Hasan Yerlikaya
Fiyat
Bilgilendirme
Kalite
gop hükümet binası inşaatımızda, kullandık. üzerine koruma betonu atılmaması, hem zaman hem de maliyet açısından sistemi bir adım daha öne çıkartıyor.. sim proof sistemi aynı zamanda koruma betonu dökülemeyen eğimli yüzeyler için ideal bir çözümdü. geliştirenlerin ellerine sağlık. (19.02.2019 tarihinde gönderildi)

1 Ürün

sayfa başı

Bu ürüne kaç puan verirsiniz ?

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Bilgilendirme
Kalite
Fiyat

Bir yorum ekleyin

En 1m
Boy 10m
Kalınlık 3mm
Ürün Birimi Rulo
Üretim Yeri Türkiye
Üretici Standart İzolasyon
Teslimat Süresi Hemen Teslim
Yükleniyor...
Lütfen bekleyiniz...