Eternit Çatı Onarımı – Çimento Oluk

Eternit Çatı Onarımı – Çimento Oluk

Çatı Malzemeleri Eternit Nedir ?

Çatı malzemesi eternit üretim sektörü sürekli olarak güncellenen bir sektördür. Bu doğrultuda hemen her dönem farklı çatı yapı malzemeleri ortaya çıkmaktadır. Çatı yapı sektörünün ihtiyaçlarının karşılanması noktasında etkili bir hizmet özelliğine sahip olan Eternit malzemesi ise; esasında yapımcı firmanın adını almıştır.

Çatı malzemesi eternit, çeşitli boy ve kalınlıkta üretilebilen, asbesti çimentodan yapılmış olan oluklu veya düz levha biçiminde üretilmiş olan oldukça dayanıklı bir kaplamadır.

Eternit Çatı Malzemesinin Özellikleri

Çatı malzemesi eternit, istenilen ebat, boy ve kalıklıkta üretilebilen bir malzemedir. Bunun yanında asbestli çimentodan üretilmesinden dolayı dayanıklı olan malzeme, esasında gri renkte üretilmektedir. Sonrasında farklı renklere de boyanabilme özelliğine sahip olan çatı malzemesi, oldukça kullanışlı bir yapı malzemesi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Esasında oluklu olmasıyla ün kazanmış bu çatı malzemesi, düz levha biçiminde de üretilmektedir. Çatı ve benzeri örtü işlemlerinde kullanılabilen sert ve dayanıklı olmasıyla ön plana çıkan yapı malzemesi, oldukça fazla kullanım alanı olan bir çatı yapı malzemesidir.


Ara ( 0553 246 6507 )