Membran Sıkça Sorulanlar

Penguen SP3000 (3mm) (membran)

Membran fiyatları dolar ve euro kurlarına bağlı olduğundan sık sık güncellenmektedir. Bitümlü Membran güncel fiyatları için sitemizi takip edebilirsiniz.

“Kumlu membran nedir?” sorusu özellikle çift kat izolasyon yapılan çatılarda kullanılan ahşap, kırmızı, yeşil ve siyah renklerde uygulanan kaplama malzemesi olarak yanıtlanabilir.

Ortalama 33 kg olarak cevap verilebilir. 1 top membran ve 1 membran rulo aynı ağırlığı verir.

https://balkotrade.com/membran sayfamızdan membran çeşitlerine göz atabilirsiniz.

SİM Self Çift Taraflı Membran (Kendinden Yapışkanlı); her iki yüzeyinde de sökülebilir polietilen film bulunan, kendinden yapışma özelliğine sahip, polimer bitümden imal edilmiş, gerilmelere karşı mekanik direncini artırmak için bünyesinde donatı olarak polyester keçe kullanılmış su yalıtım örtüsüdür

Bitüm esaslı rulo membran malzemeleri, çatı izolasyonunda kullanılan en bilinen, en ekonomik ve performansı yüksek olan malzemelerdir. Sitemizde Standart İzolasyon üretimi olan SİM Membranlar satılmaktadır.

Membran ömrü yaklaşık olarak, 5 ile 10 sene arasın da değişiklik göstermektedir ve binayı korumaktadır.

Satmakta olduğumuz SİM Membranlar, TSE, CE, DIN, Broof vb. kalite belgeleri ile desteklenmektedir. Ayrıca hizmet ve kurum kalitesine de önem gösteren Standart İzolasyon A.Ş. ISO 9001- 2015 kalite yönetim sistemi ile çalışmaktadır.

Standart İzolasyon A.Ş. ürettiği ve pazarladığı ürünleri sektörde profesyonel olarak faaliyet gösteren firma ve bayilerle satışını gerçekleştirmeyi prensip edinmiştir. Yurtiçinde bölge müdürlükleri ve bayileri vasıtası ile tüketicisine hizmet vermektedir.

Dünyadaki gelişmeleri takip ederek, dünya ile entegre olarak, bugün dört kıtada birçok firmaya ihracat yapmakta ve yurt dışında yeni bayilikler oluşturmaktadır.

Ara ( 0553 246 6507 )