Müşteri Hizmetleri : 0212 670 20 00 - 670 26 00
Whatsapp Destek : 0553 246 65 07

Loading...
(0) Sepet Toplamı:0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara

Endüstriyel yapı harçlarında dünya lideri Weber, yeni inşaatlar ve renovasyon için yenilikçi çözümler sunar. Seramik uygulamaları Dış cephe uygulamaları Dış cephe ısı yalıtım uygulamaları Su yalıtım uygulamaları Teknık uygulamalar Zemın sıstemlerı İç cephe uygulamaları

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

sayfa başı

 1. Weber Ankraj EA Weber Ankraj EA

  Weber Dry Rapid Stop (20 Kg)

  104,38 TL ( Teneke Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 105 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Su itici ve ani priz alma özelliği ile basınçlı suların ortaya çıkardığı delik ve çatlaklardan dolayı oluşan kaçakların kapatılmasında tıkaç malzemesi olarak kullanılır. Hızlı prizlenmesi istenen dolgu harçlarının üretiminde ve enjeksiyon işlerinde dolgu harcı olarak kullanılır. Daha Fazla Bilgi
 2. weber.tec 944 Nem ve Rutubeti Engellemek için Döküm Reçinesi (Eurolan FK Inject 2) (5kg) weber.tec 944 Nem ve Rutubeti Engellemek için Döküm Reçinesi (Eurolan FK Inject 2) (5kg)

  weber.tec 944 Nem ve Rutubeti Engellemek için Döküm Reçinesi (Eurolan FK Inject 2) (5kg)

  535,07 TL ( Teneke Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 536 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Tek komponentli, poliüretan esaslı enjeksiyon ve döküm reçinesi
  -Yüksek kimyasal dayanım -Boşlukları ve çatlakları genleşen hacimsel yapısı ile çok sağlam kapatma özelliği Beton ve benzeri yüzeylerde nem ve rutubeti engellemek için çatlakların genleşen hacmi ile kuvvetlice kapatılması için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 3. weber.tec RM2 Brüt Beton Kalın Tamir Harcı (Deitermann RM2) (25kg) weber.tec RM2 Brüt Beton Kalın Tamir Harcı (Deitermann RM2) (25kg)

  weber.tec RM2 Brüt Beton Kalın Tamir Harcı (Deitermann RM2) (25kg)

  27,50 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 28 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, polimer modifiyeli, yüksek performansa sahip brüt betonlar için kalın tamir harcı.
  -Kolay mastarlanabilen yapısıyla geniş yüzeylerde uygulama rahatlığı -Sudan etkilenmeme, iklim şartlarına mükemmel direnç -Beton yapı elemanlarında düşeyde ve yatayda tamir imkanı Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde, duvar ve tavanlarında beton tamir harcı olarak kullanılır. Ayrıca granit ve seramik uygulaması öncesi yüzeylerde tamir sıvası olarak da kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 4. weber.tec RM1 Brüt Beton İnce Tamir ve Tesviye Harcı (Deitermann RM1) (25kg) weber.tec RM1 Brüt Beton İnce Tamir ve Tesviye Harcı (Deitermann RM1) (25kg)

  weber.tec RM1 Brüt Beton İnce Tamir ve Tesviye Harcı (Deitermann RM1) (25kg)

  31,38 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 32 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, polimer modifiyeli, yüksek performansa sahip, brüt betonlar için ince tamir ve tesviye harcı.
  -Beton ve sıvalı yüzeylerde mükemmel aderans -Suya, dona ve kötü hava şartlarına karşı dayanım -Geniş alanlarda pürüzsüz ve kolay uygulama -Düşey yüzeylerde rahat kullanım Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde, duvar ve tavanlarında beton tamir ve tesviye harcı olarak kullanılır. Ayrıca granit ve seramik uygulaması öncesi yüzeylerde tamir sıvası olarak da kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 5. weber.tec RK Polimer Modifiyeli, Kalın Uygulanabilen Beton Tesivye Harcı (25kg) weber.tec RK Polimer Modifiyeli, Kalın Uygulanabilen Beton Tesivye Harcı (25kg)

  weber.tec RK Polimer Modifiyeli, Kalın Uygulanabilen Beton Tesivye Harcı (25kg)

  24,80 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 25 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, polimer modifiyeli, kalın uygulanabilen beton tesviye harcı.
  -Sudan etkilenmeme -Beton yüzeyde yüksek aderans ve dayanıklılık -Kolay mastarlanabilen yapısıyla büyük yüzeylerde uygulama rahatlığı Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde beton tesviye harcı olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 6. weber.tec R Polimer Modifiyeli, Beton Tesviye Harcı (25kg) weber.tec R Polimer Modifiyeli, Beton Tesviye Harcı (25kg)

  weber.tec R Polimer Modifiyeli, Beton Tesviye Harcı (25kg)

  23,06 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 24 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, polimer modifiyeli, beton tesviye harcı.
  -Anında düzgün görünüm -Pürüzsüz yüzeyler oluşturarak son kat kaplamanın görünüşüne ve dayanıklılığına katkıda bulunma Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde, duvar ve tavanda, beton tesviye harcı olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 7. weber.tec Superflex D 2 Hızlı Priz Alan Su Yalıtım Harcı (20kg) weber.tec Superflex D 2 Hızlı Priz Alan Su Yalıtım Harcı (20kg)

  weber.tec Superflex D 2 Hızlı Priz Alan Su Yalıtım Harcı (20kg)

  550,17 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 551 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, iki komponentli, yüksek elastikiyete sahip, pozitif ve negatif su basıncına karşı uygulanabilen, UV dayanımlı, hava şartlarından bağımsız hızlı priz alan su yalıtım harcı.
  -Hava şartlarından bağımsız hızlı priz alma. -Rüzgar ve güneş altında dahi büzülmeden çatlaksız priz alma. -Düşük sıcaklıklarda dahi 1 mm' den fazla çatlak köprüleme. Tüm yapıların iç ve dış mekanlarında, özellikle temel ve bodrum duvarları, teraslar, su depoları, yüzme havuzları ve ıslak mekanlarda zemin rutubetine, sızıntı sularına, pozitif ve negatif su basıncına karşı yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 8. weber.tec 824 Sülfata Dayanıklı Su Yalıtım Harcı (Superflex D 1) (20kg) weber.tec 824 Sülfata Dayanıklı Su Yalıtım Harcı (Superflex D 1) (20kg)

  weber.tec 824 Sülfata Dayanıklı Su Yalıtım Harcı (Superflex D 1) (20kg)

  331,47 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 332 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, pozitif ve negatif su basıncına karşı uygulanabilen, tek komponentli, sülfata dayanıklı, elastik su yalıtım harcı.
  -Çevreyle dost, mineral içerik. -Sadece su ile karışım. -Dona ve dış hava şartlarına dayanım. -Yüksek yüzey mukavemeti. -Pozitif ve negatif su basıncına dayanım. -Büzüşme ve çatlama yapmadan priz alma özelliği. Tüm yapıların iç ve dış mekanlarında, özellikle temel ve bodrum duvarları, teraslar, yüzme havuzları, su depoları, balkon, banyo, tuvalet ve mutfak gibi ıslak hacimli yüzeyleri ve istinat duvarlarında zemin rutubetine, sızıntı sularına, pozitif ve negatif su basıncına karşı yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 9. weber.dry SS-15 UV Dayanımlı Elastik Su Yalıtım Harcı (33kg set) weber.dry SS-15 UV Dayanımlı Elastik Su Yalıtım Harcı (33kg set)

  weber.dry SS-15 UV Dayanımlı Elastik Su Yalıtım Harcı (33kg set)

  290,66 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 291 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Akrilik dispersiyon ile su geçirimsizlik katkıları içeren çimento esaslı, geliştirilmiş UV dayanımlı, hafif yaya trafiğine dayanıklı, çift komponentli, elastik su yalıtım harcı.
  -Üzeri açık bırakılacak teras çatılarda, güvenli kullanım. -Geliştirilmiş UV ve hafif yaya trafiği dayanımı. -Elastik yapısı ile sıcaklık farklılıklarına dayanım. Tüm yapılarda, özellikle üzeri başka bir kaplama malzemesi ile kaplanmayarak açık bırakılacak teras çatılarda, balkon, banyo, tuvalet ve mutfak gibi ıslak mekanlarda, yüzme havuzlarında ve su depolarında, UV ve hafif yaya trafiğine dayanıklı su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 10. weber.dry SS-10 Çift Bileşenli Elastik Su Yalıtım Harcı (30kg set) weber.dry SS-10 Çift Bileşenli Elastik Su Yalıtım Harcı (30kg set)

  weber.dry SS-10 Çift Bileşenli Elastik Su Yalıtım Harcı (Cerinol DS flex) (30kg set)

  206,25 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 207 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Akrilik dispersiyon ile su geçirimsizlik katkıları içeren çimento esaslı, çift komponentli tam elastik su yalıtım harcı.
  -Elastik yapısı ile sıcaklık farklarına dayanım. -Islak mekanlar, teraslar, yüzme havuzları ve su depolarında güvenli kullanım. -İçme suyuna uygunluk. Tüm yapılarda, özellikle balkon, banyo, tuvalet ve mutfak gibi ıslak mekanlarda, teraslarda, yüzme havuzlarında ve su depolarında seramik altı su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 11. weber.dry SS-8 Yarı Elastik Su Yalıtım Harcı (Cerinol D2K Flex) (34.5kg set) weber.dry SS-8 Yarı Elastik Su Yalıtım Harcı (Cerinol D2K Flex) (34.5kg set)

  weber.dry SS-8 Yarı Elastik Su Yalıtım Harcı (Cerinol D2K Flex) (34.5kg set)

  152,50 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 153 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Akrilik dispersiyon ile su geçirimsizlik katkıları içeren çimento esaslı, çift komponentli, yarı elastik su yalıtım harcı.
  -Üzerine seramik vb kaplama malzemelerini uygulama imkanı. -Islak mekanlar, süs ve müstakil yüzme havuzlarında güvenli kullanım. Tüm yapılarda, özellikle balkon, banyo, tuvalet ve mutfak gibi ıslak mekanlarda, süs ve müstakil yüzme havuzlarında seramik altı su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 12. weber.dry SS-7 Yarı Elastik Su Yalıtım Harcı (Deitermann 2K Flex) (20+5kg set) weber.dry SS-7 Yarı Elastik Su Yalıtım Harcı (Deitermann 2K Flex) (20+5kg set)

  weber.dry SS-7 Yarı Elastik Su Yalıtım Harcı (Deitermann 2K Flex) (20+5kg set)

  71,25 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 72 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Akrilik dispersiyon ile su geçirimsizlik katkıları içeren çimento esaslı, çift komponentli, yarı elastik su yalıtım harcı.
  -Üzerine seramik vb kaplama malzemelerini uygulama imkanı. -Banyo, mutfak ve balkonlarda güvenli kullanım. Tüm yapılarda, özellikle balkon, banyo, tuvalet ve mutfak gibi ıslak mekanlarda, seramik altı su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 13. weber.tec 930 Kristalize Su Yalıtım Harcı (Deitermann DS) (25kg) weber.tec 930 Kristalize Su Yalıtım Harcı (Deitermann DS) (25kg)

  weber.tec 930 Kristalize Su Yalıtım Harcı (Deitermann DS) (25kg)

  64,46 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 65 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, negatif ve pozitif su basıncı ile sülfatlı sulara, kimyasal çözeltilere ve agresif yer altı sularına karşı dayanıklı, çimento esaslı yüzeylerin kapiler boşluklarına transfer olabilen, tek komponentli, kristalize su yalıtım harcı.
  -Dona dayanım. -İçme suyuna uygunluk. -Yüksek yük taşıma kapasitesi.. Tüm yapıların iç ve dış mekanlarında, özellikle temel ve bodrum duvarları, içme suyu depoları ve yüzme havuzlarında su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 14. weber.dry 510 Kristalize Su Yalıtım Harcı (25kg) weber.dry 510 Kristalize Su Yalıtım Harcı (25kg)

  weber.dry 510 Kristalize Su Yalıtım Harcı (25kg)

  86,20 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 87 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, negatif ve pozitif su basıncına dayanıklı, çimento esaslı yüzeylerin kapiler boşluklarına transfer olabilen, tek komponentli, kristalize su yalıtım harcı.
  -Kolay ve rahat uygulama. -İçme suyuna uygunluk. -Çimentolu yüzeylerin kapiler boşluklarına transfer olma özelliği. Tüm yapıların iç ve dış mekanlarında, özellikle temel ve bodrum duvarları, içme suyu depoları ve yüzme havuzlarında su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 15. weber.dry FDF UV Dayanımlı Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi Superflex FDF t1 (20kg) weber.dry FDF UV Dayanımlı Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi Superflex FDF t1 (20kg)

  weber.dry FDF UV Dayanımlı Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi Superflex FDF t1 (20kg)

  235,00 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 235 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Elastomerik akrilik reçine esaslı, kullanıma hazır, UV dayanımlı, süper elastik su yalıtım malzemesi.
  -UV dayanımı ve güneş ışınlarını yansıtma özelliği. -Su buharı geçirgenliği. -Süper elastik yapı ile sıcaklık farklarına dayanım. -Metal yüzeylere uygulanabilme imkanı. Tüm yapıların iç ve dış mekanlarında, çatılarda, dere ve oluklarda, baca ve parapet kenarlarında, kuzey cephelerde, UV dayanımlı, renkli, kullanıma hazır, süper elastik su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 16. weber.dry FDF UV Dayanımlı Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi (Superflex FDF t1) (5kg) weber.dry FDF UV Dayanımlı Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi (Superflex FDF t1) (5kg)

  weber.dry FDF UV Dayanımlı Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi Superflex FDF t1 (5kg)

  93,33 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 94 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Elastomerik akrilik reçine esaslı, kullanıma hazır, UV dayanımlı, süper elastik su yalıtım malzemesi.
  -UV dayanımı ve güneş ışınlarını yansıtma özelliği. -Su buharı geçirgenliği. -Süper elastik yapı ile sıcaklık farklarına dayanım. -Metal yüzeylere uygulanabilme imkanı. Tüm yapıların iç ve dış mekanlarında, çatılarda, dere ve oluklarda, baca ve parapet kenarlarında, kuzey cephelerde, UV dayanımlı, renkli, kullanıma hazır, süper elastik su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 17. weber.dry SS-5 Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi (Superflex 1) (20kg) weber.dry SS-5 Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi (Superflex 1) (20kg)

  weber.dry SS-5 Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi (Superflex 1) (20kg)

  206,25 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 207 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Elastomerik reçine esaslı, kullanıma hazır, süper elastik su yalıtım malzemesi.
  -Kullanıma hazır yapı. -Hızlı ve kolay uygulama. -Metal yüzeylere uygulanabilme imkanı. Tüm yapıların iç ve dış mekanlarında, ıslak yüzeylerde süper elastik su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 18. weber 10 Su Geçirimsiz Harç ve Sıva Katkısı (5kg) weber 10 Su Geçirimsiz Harç ve Sıva Katkısı (5kg)

  weber 10 Su Geçirimsiz Harç ve Sıva Katkısı (5kg)

  16,79 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 17 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Su geçirimsizliğin arttırılması istenen harç ve sıvalarda kullanılan katkı malzemesi
  -Su geçirimsizliği arttırma -Kullanıma hazır ve pratik Her türlü inşaat temellerinde, bodrumlarda, istinat duvarlarında, menfezlerde, tünellerde, havuzlarda, teras ve benzeri yapıların sıva ve şaplarında kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 19. weber 10 Su Geçirimsiz Harç ve Sıva Katkısı (20kg) weber 10 Su Geçirimsiz Harç ve Sıva Katkısı (20kg)

  weber 10 Su Geçirimsiz Harç ve Sıva Katkısı (20kg)

  55,31 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 56 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Su geçirimsizliğin arttırılması istenen harç ve sıvalarda kullanılan katkı malzemesi
  -Su geçirimsizliği arttırma -Kullanıma hazır ve pratik Her türlü inşaat temellerinde, bodrumlarda, istinat duvarlarında, menfezlerde, tünellerde, havuzlarda, teras ve benzeri yapıların sıva ve şaplarında kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 20. weber 20 Su Geçirimsizliği ve İşlenebilirliği Arttıran Harç ve Sıva Katkısı (5kg) weber 20 Su Geçirimsizliği ve İşlenebilirliği Arttıran Harç ve Sıva Katkısı (5kg)

  weber 20 Su Geçirimsizliği ve İşlenebilirliği Arttıran Harç ve Sıva Katkısı (5kg)

  21,23 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 22 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Harç ve beton karışımındaki çimento ve kum ile reaksiyona girerek kapiler boşluk ve gözenekleri doldurarak su geçirimsizliği arttıranve işlenebilirlik özelliklerini iyileştiren sıvı katkı
  -Su geçirimsizliği arttırma -Betonun işlenebirlik özelliklerini iyileştirme Her türlü inşaat temellerinde, bodrumlarda, istinat duvarlarında, menfezlerde, tünellerde, havuzlarda, teras ve benzeri yapıların beton, sıva ve şaplarında kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 21. Weber Ankraj EA Weber Ankraj EA

  Weber Antifreeze 20 Kg Bidon

  58,75 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 59 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Weber antifreeze Avantajları Dona karşı harç ve betonun direncini arttırma Dona karşı harcın ve betonun dayanımı için gereken dayanım sınırının hızlıca aşılmasını sağlama Klorür içermez, donatıya zarar vermez Daha Fazla Bilgi
 22. Weber Ankraj EA Weber Ankraj EA

  Weber Ankraj EA - 380ml Kartuş

  32,01 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 33 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Weber Ankraj EA - 380ml Kartuş, akrilat esaslı iki bileşenli, çok hızlı priz alan, tiksotropik ankraj ve montaj malzemesi AMBALAJ Weber Epoksi 345 ml kartuş (650 gr) (Kolide 24 adet kartuş ve 24 adet karıştırıcı uç Daha Fazla Bilgi
 23. weber.min 200 Lif Takviyeli Dekoratif Dış Cephe Kaplaması (25kg) weber.min 200 Lif Takviyeli Dekoratif Dış Cephe Kaplaması (25kg)

  weber.min 200 Lif Takviyeli Dekoratif Dış Cephe Kaplaması (25kg)

  57,65 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 58 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, lif takviyeli, dekoratif dış cephe kaplaması.
  -Su geçirimsizlik özelliğine sahiptir. -Yanıcı değildir. -Doğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Tüm yapıların dış cephelerinde ve dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerinde son kat kaplama malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 24. weber.prim BT-A Akrilik Esaslı Dolgulu Brüt Beton Astarı (20kg) weber.prim BT-A Akrilik Esaslı Dolgulu Brüt Beton Astarı (20kg)

  weber.prim BT-A Akrilik Esaslı Dolgulu Brüt Beton Astarı (20kg)

  160,86 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 161 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Akrilik emülsiyon esaslı, dolgulu brüt beton astarı.
  -Hızlı su emiciliğini engelleme -Çimento ve özellikle alçı esaslı sıvaların çalışma süresini uzatma -Brüt beton yüzeylerde, özellikle alçı uygulamaları öncesi aderansı arttırma Tüm yapılarda su emiciliği yüksek brüt beton yüzeylerde, duvar ve tavanlarda, çimento ve özellikle alçı esaslı sıva altına, aderansı ve çalışma süresini artırmak, su emiciliği engellemek amacıyla astar olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 25. weber.prim BT Akrilik Esaslı Dolgulu Brüt Beton Astarı (25kg) weber.prim BT Akrilik Esaslı Dolgulu Brüt Beton Astarı (25kg)

  weber.prim BT Akrilik Esaslı Dolgulu Brüt Beton Astarı (25kg)

  160,86 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 161 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Akrilik emülsiyon esaslı, dolgulu brüt beton astarı.
  -Brüt beton yüzeyin aderansını arttırma -Hızlı su emiciliğini engelleme Tüm yapılarda su emiciliği yüksek brüt beton yüzeylerde, sıva altına, aderansı artırmak ve su emiciliğini engellemek amacıyla astar olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 26. weber.min deko Lif Takviyeli, Dekoratif Dış Cephe Kaplaması (25kg) weber.min deko Lif Takviyeli, Dekoratif Dış Cephe Kaplaması (25kg)

  weber.min deko Lif Takviyeli, Dekoratif Dış Cephe Kaplaması (25kg)

  17,10 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 18 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Çimento esaslı, lif takviyeli, dekoratif dış cephe kaplaması.
  -Yüksek su buharı geçirgenliği sayeside yüzeylerin nefes almasına olanak tanır. -Suya ve donmaya karşı dayanımı yüksektir. Tüm yapıların dış cephelerinde ve dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerinde son kat kaplama malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 27. Serpo Scratch 430 C Su İtici Dekoratif Dış Cephe Kaplaması (weber.min 430 C) (25kg) Serpo Scratch 430 C Su İtici Dekoratif Dış Cephe Kaplaması (weber.min 430 C) (25kg)

  Serpo Scratch 430 C Su İtici Dekoratif Dış Cephe Kaplaması (weber.min 430 C) (25kg)

  81,12 TL ( Paket Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 82 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Su itici özelliği arttırılmış çimento esaslı, lif takviyeli, dekoratif dış cephe kaplaması.
  -Yanıcı değildir. -Doğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. -Kolay uygulanır, dış cephen boyaları ile boyanabilir. Tüm yapıların dış cephelerinde ve dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerinde son kat kaplama malzemesi olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 28. weber PU 2A UV Dayanımlı Derz Dolgu Mastiği Kartuş Tipi (0,30lt) weber PU 2A UV Dayanımlı Derz Dolgu Mastiği Kartuş Tipi (0,30lt)

  weber PU 2A Poliüretan Esasli UV Dayanımlı Derz Dolgu Mastiği Kartuş Tipi (0,30lt)

  21,96 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 22 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Poliüretan esaslı, UV dayanımlı, yüksek elastikiyete sahip, tek komponentli, derz dolgu mastiği.
  -Yüksek mekanik dayanım -Çok geniş ısı aralıklarında kalıcı elastikiyet Özellikle geniş ısı aralıklarında sürekli elastikiyet ve yüksek sarkma mukavemeti istenen yatay ve düşey derzlerde, pre-cast elaman derzlerinde, duvar, zemin, balkon, pencere ve kapı çerçevesinde, köprü ve balkon parapetlerinde, çatı uygulamalarında kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 29. weber silikon Asetoksi Kürlenen Derz Dolgu Mastiği (0,31lt) weber silikon Asetoksi Kürlenen Derz Dolgu Mastiği (0,31lt)

  weber silikon Asetoksi Kürlenen Derz Dolgu Mastiği (0,31lt)

  15,10 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 16 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Silikon kauçuk esaslı, sürekli elastik, antibakteriyel ve asetoksi kürlenen tek komponentli derz dolgu mastiği.
  -Sürekli elastikiyet -Antibakteriyel İç mekanların yatay ve düşey uygulamalarında, ıslak mekanların tüm birleşim detaylarında, deterjan, temizlik malzemesi ve benzer kimyasallara dayanımlı genel amaçlı silikon olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi
 30. weber.fug 880 Elastomerik Derz Dolgu Mastiği (Plastikol FDS) (0,31lt) weber.fug 880 Elastomerik Derz Dolgu Mastiği (Plastikol FDS) (0,31lt)

  weber.fug 880 Elastomerik Derz Dolgu Mastiği (Plastikol FDS) (0,31lt)

  26,99 TL ( Adet Fiyatı ) - KDV DAHİLDİR

  İndirim Puanı Bu üründen kazanacağınız : 27 puan. Detaylar için tıklayınız.

  Stok Durumu: Stok Sorunuz

  Silikon kauçuk esaslı, yüksek antibakteriyel ve elastomerik özelliğe sahip derz dolgu mastiği.
  -Bakteri ve küf oluşumuna yüksek oranda dirençli -Sıhhi mekanlar için uygun -Kolay uygulama Yüksek antibakteriyel ve elastomerik özelliği sayesinde banyo, duşakabin ve mutfak gibi özellikle sıhhi uygulama alanlarında, bakteri ve küf oluşumuna yüksek oranda dirençli ürün olarak kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

sayfa başı