Hem kafanızdaki sorulara yanıt bulabilmenizi sağlamak hem de doğruları yazılı hale getirmek için sıkça sorulan sorular sayfası hazırladık. Sorularınızın yanıtı burada yoksa, (0212) 670 2000 numaralı telefonumuzu arayarak tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Kredi Kartı

Sitemizde tüm VISA veya Mastercard kredi kartları ile işlem yapabilirsiniz. Kredi Kartı bilgileri, hiç bir şekilde veritabanımızda tutulmamaktadır.
Havale – EFT ile ödeme de yapabilirsiniz.

Teslim Politikası

Stokda bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç 3 iş gününde kargoya verilir. Stokda bulunmayan ya da fabrikadan tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün termin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Garanti ve İade Koşulları

Balkotrade.com firmasının sattığı tüm ürünler aksi belirtilmedikçe en az 1 yıl üretici firma veya distribütör tarafından garantilidir. Ürünün garanti kapsamındayken kullanım hatalarına bağlı olmayan arızaları için veya ürünün fabrikadan hatalı üretildiğini düşünüyorsanız, lütfen fatura numaranızı bildirerek Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

0553 246 65 07 – 0212 670 2000 destek hatlarımız üzerinden; toptan sipariş verebilirsiniz.

Kalite Politikamız
BALCIOĞLU olarak Kalite Politikamız , günümüzde başarının

* Daha kaliteli, daha hızlı ve daha ucuz ürün sağlayanların
* Daha bilgili, daha sistemli ve daha programlı çalışanların,
* Her türlü gelişmeyi yakından takip edenlerin
* Ortak amaç için kişisel çıkar yerine takım ruhu ile çalışan ve paylaşanların olacağına olan inancımız doğrultusunda sürekli olarak kendini denetleyip geliştirebilen bir sistemle müşteri ve çalışanlarının memnuniyetini sağlayarak ve sektördeki yerini her geçen gün güçlendirerek alanımızda zirveye ulaşmaktır.

0553 246 65 07 ve 0212 670 2000 nolu telefonlarımızdan siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.