Sim Gard Membran

Yeni İnovasyon Ürünümüz

Korumalı Membran

Nasıl ki yapıyı korumak için su yalıtımı yapıyoruz,
su yalıtımının da korunması gerekmektedir.
Toprak altında yalıtımı tehdit edecek birçok etken bulunmaktadır. Yalıtımın tam anlamıyla tamamlanması için meydana gelebilecek olumsuz etkilere karşı da korunması gerekmektedir.

Sim Gard Membran toprak altındaki darbelere ve basınca karşı etkin bir koruma sağlayan bitümlü su yalıtım örtüsüdür. Yapısında atactic polypropylene (A.P.P.) katkılı bitüm kullanılmaktadır. Ürünün gerilmelere karşı mekanik direncini artırmak için ise donatı olarak polyester keçe kullanılmaktadır.

Toptaktan gelen basıncı yoğun polietilen tabaka karşılamakta ve altında bulunan su yalıtım tabakasını daha iyi koruyabilmektedir. Sim Gard Membran darbelere karşı mukavemet göstermekle beraber, bünyesinde kullanılan yoğun polietilen sayesinde ses ve ısı yalıtımı da sağlamaktadır.

Sim Gard Membran kolay uygulanabilmekte ve zaman avantajı sağlamaktadır. Çünkü bu ürünün kullanılması ile tekrar bir koruyucu yüzey imal etmeye ihtiyaç duyulmamaktadır.

Ölçüler: En : 1 m ; Boy : 2,5 m / 10 m

Katmanlar;
1- Polietilen Köpük
2- Modifiye Bitüm
3- Polyester Keçe
4- Modifiye Bitüm
5- Polietilen Film

Kullanım Alanları

Bodrum ve perde duvarlarında, toprak altı temel perde duvarlarında, zeminlerde, otoparklarda, tünellerde, genel olarak sudan ve toprağın oluşturduğu basınçtan korunması gereken tüm yapılarda kullanılmaktadır.

Çok Yakında Balkotrade.com stoklarımızda… Membran bölümümüzden tüm ürünlerimizi ve güncel fiyatlarını görebilirsiniz…. tıklayınız…

 
Özellikler Birim SİMGARD
SP 3000
Donatı Tipi   Polyester
Kalınlık mm 8
Ağırlık Kg/m2 3,5
En m 1
Boy m 2,5
Soğukta Bükülme °C -5
Kaplama Üst   Özel P. Köpük
Kaplama Alt   Polietilen
Ara ( 0553 246 6507 )