SIM Marine Membran

Yeni İnovasyon Ürünümüz

SIM Marine Membran

Sim Marine membranlar deniz suyuna dayanıklı elastomerik (SBS esaslı) bitümlü su yalıtım örtüsüdür. Bilindiği gibi deniz suyu bünyesinde alkali metalleri, sülfat ve bazı asitler bulunmaktadır. Bu maddelerin yapıya ve yapıyı koruyan yalıtım tabakasına zarar vermesini engellemek gerekmektedir. Marine membranın kimyasal yapısında kullanılan özel katkılar ile, özellikle deniz suyunda bulunan alkali metallere, sülfat ve bazı asitlere karşı daha dayanıklı olması sağlanmaktadır.

Bu tip bitümlü membranlarımızda bitümün deniz suyuna dayanıklılığını arttırmak için özel formüllü elastomerik bitüm kullanılmaktadır. Ürünün gerilmelere karşı mekanik direncini arttırmak için ise donatı olarak polyester keçe kullanılmaktadır. Sim Marine membranlar 1m eninde 10m boyunda rulolar halinde üretilmektedir.

Kullanım Alanları

Liman, iskele, köprü ayakları, marina inşaatları gibi yapılar başta olmak üzere deniz kıyısında bulunan yapılarda ve binalarda kullanılmaktadır.

Çok Yakında Balkotrade.com stoklarımızda… Membran bölümümüzden tüm ürünlerimizi ve güncel fiyatlarını görebilirsiniz…. tıklayınız…

 
Özellikler Birim MARINE
SP 3000
MARINE
SP 4000
Donatı Tipi   Polyester Polyester
Kalınlık mm 3 4
Ağırlık Kg/m2 3,5 4,5
En m 1 1
Boy m 10 10
Sıcaklık Dayanımı (En Az) °C 100 100
Soğukta Bükülme °C -20 -20
Boyuna Çekme Direnci (En Az) N/5cm 800 800
Enine Çekme Direnci (En Az) N/5cm 600 600
Kaplama Üst   Polietilen Polietilen
Kaplama Alt   Polietilen Polietilen
Ara ( 0553 246 6507 )